Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Kartki mikołajkowe

Listy od św. Mikołaja

Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Przed nami czas przygotowań oraz kupowania prezentów dla najbliższych. Ze szczególną pieczołowitością najczęściej wybieramy podarki dla naszych pociech.

Spędzamy godzin na szukaniu odpowiednich modeli autek, lalek czy misiów. Dzieci również z niecierpliwością czekają na okres świąteczny. Piszą listy do św. Mikołaja, gdzie wymieniają o czym marzą na Gwiazdkę. Niektóre firmy oferują ciekawą opcję, jaką są specjalne bożonarodzeniowe kartki wysyłane wprost z Finlandii.  Właśnie w nich św. Mikołaj zwraca się do naszych najmłodszych, przypomina dobre zachowania oraz daje cenne rady. Tego typu prezent z pewnością będzie ciekawym dodatkiem do innych podarunków, a dziecko na długo zapamięta sobie słowa świętego.

Wiele z firm oferuje kilka rodzajów papeterii czy listy pisane przez kaligrafa na papierze czerpanym. Będzie to miła alternatywa dla tradycyjnych kartek świątecznych. Może to być także forma wesołych życzeń wysyłanych najbliższym dorosłym. Śmiechu będzie co niemiara.

Jeżeli nie chcesz powierzać tego typu usług profesjonalnej firmie, sam możesz wykonać taki list w domu. Wystarczy znajomość programów graficznych, ciekawie ułożony tekst i ręczny podpis św. Mikołaja. Można także ściągnąć z Internetu z darmowej strony WWW jakąś ciekawą papeterię i wykorzystać ją w swoim pomyśle. Istotne jest, aby dziecko nie zorientowało się skąd pochodzi list, zatem można poszukać fińskich znaczków w sklepach lub pieczątek z napisem Finlandia. Z pewnością taki element nie dość, że uatrakcyjni przesyłkę to jeszcze ją uwiarygodni.

Tego typu prezent będzie bardzo dobry dla dzieci od pierwszej do szóstej klasy szkoły podstawowej, one z pewnością docenią interesujący podarunek i będą bardzo z niego zadowolone.
Zdecydowanie jest to ciekawsze rozwiązanie niż zwykła kartka z życzeniami, przechwałkom w szkole na pewno nie będzie końca!