Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Życzenia z okazji Nowego Roku

Życzenia sylwestrowo-noworoczne

Sylwester i następujący tuż po nim Nowy Rok są kolejną okazją, aby życzyć sobie wszystkiego najlepszego. Nie jest to tylko nasza polska tradycja, gdyż na całym świecie ostatniego dnia roku organizowane są huczne bale, na których w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych z wielką pompą wita się nowy rok i składa życzenia noworoczne.

Czego sobie życzymy?
Przede wszystkim zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu. Tradycyjne już, wszystkim znane frazy, zastąpić możemy jednak oryginalnym wierszykiem, który bez problemu znaleźć możemy w np. internecie lub zwyczajnie wymyślić samemu.
Taka wiadomość z pewnością ucieszy adresata, a nawet rozbawi. W sieci bowiem znajduje się mnóstwo wyjątkowych, pełnych poczucia humoru, tekstów, które przesłać możemy pocztą elektroniczną, SMS-ową, bądź zwykłą pocztówką.

Komu składamy życzenia?
Płynące prosto z serca słowa z pewnością ucieszą każdego. Dlatego postarajmy się, aby żadna z bliskich nam osób, nie została w tym wyjątkowym dniu przez nas pominięta.
Z życzeniami w pierwszej kolejności udajemy się do rodziny – tej bliższej i tej dalszej. Przyjaciele, znajomi, współpracownicy oczekują od nas miłych słów, będących dla nich gwarancją, że o nich myślimy i pamiętamy. Nie zapominajmy o szefie i przełożonych – na pewno będzie im miło. Sąsiedzi czy pani w sklepie, w którym codziennie robimy zakupy, również poczują się docenieni, jeśli usłyszą od nas ciepłe słowa, wyrażające naszą sympatię.

Pamiętajmy jednak o tym, że życzenia składane osobom starszym czy szefostwu w pracy, muszą mieć bardziej oficjalny ton. Natomiast w kierunku znajomych czy przyjaciół możemy skierować życzenia mniej wysublimowane, podkreślające towarzyski i nieco luźniejszy charakter naszej znajomości.

Kiedy składać życzenia?
Najlepiej robić to właśnie ostatniego dnia roku tuż przed północą, kiedy strzelają korki od szampana, a huk petard i sztucznych ogni zwiastują nadejście Nowego Roku.
Wielu ludzi natomiast noworoczne życzenia składa już przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wraz ze świąteczną kartką, wiadomością e-mailową, czy SMS-ową przesyłamy tradycyjne „Szczęśliwego Nowego Roku”.

Nieważne, kiedy i czego będziemy życzyć, istotne jest, aby każda bliska nam osoba, usłyszała w tym dniu coś miłego, ciepłego i serdecznego. Będzie to dla niej doskonałym wstępem do nowego rozpoczynającego się właśnie roku.