Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Kartki wykonane własnoręcznie

Ręcznie malowane kartki

Kartki i pocztówki są nieodłącznym elementem każdego mniejszego lub większego święta. Z chęcią wysyłamy i otrzymujemy różnego rodzaju życzenia w papierowej formie. W dobrym tonie jest wysłać kilka miłych słów z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, dnia Ojca, Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Śmiało można rzec, że jest to również element polskich zwyczajów grzecznościowych.

Jak wybrać odpowiednią kartkę?

Niejednokrotnie kierujemy się w stronę tradycyjnych modeli, jednakże raz w roku można zakupić własnoręcznie robione kartki lub podjąć się tego samemu. Przy użyciu wstążki, farbek, koralików czy kolorowego papieru można stworzyć prawdziwe cuda. Wykonane w ten sposób małe dzieła sztuki zachwycą wszystkich, na pewno obdarowani docenią ten wyjątkowy podarek.

Ci, którzy mają mniej czasu mogą zamówić ręcznie malowaną kartkę w jednym ze sklepów. Najczęściej tego typu asortyment oferują papeterie internetowe. Możemy wybierać spośród kilkudziesięciu wzorów, faktur i kolorów. Wszystko zależy od naszych gustów oraz prywatnych preferencji. Kartki okolicznościowe mogą być drukowane, a także ręcznie pisane, dobrym wyborem jest także papier czerpany. Prezentuje się on niezwykle dobrze. Termin realizacji tego typu zamówień waha się od kilku do kilkunastu dni. Z reguły nie jest to zbyt dusza inwestycja, gdyż jedna sztuka nie kosztuje więcej niż kilka złotych. W przypadku większych zamówień w większości firm można negocjować stawki.

Jeżeli chcesz samemu wykonać kartkę to należy wyposażyć się w materiały papiernicze oraz farbki. Nawet jeżeli nie posiadasz wielkiego talentu artystycznego to warto spróbować. W przypadku, gdy efekt nie będzie zniewalający to z pewnością obdarowany doceni wkład pracy włożony w przygotowanie tego typu kartki. Mają one dużo większą wartość sentymentalną niż kupione modele. Spróbuj sam, a szybko przekonasz się, że było warto!