Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Życzenia wielkanocne

Życzenia na Wielkanoc

W Polsce składanie życzeń z okazji Wielkanocy jest swego rodzaju tradycją. Chętnie wysyłamy wcześniej wybrane kartki, e-maile czy smsy. Wszystko po to, aby pokazać naszym bliskim, że o nich pamiętamy i życzymy im jak najlepiej.

Kartki wysyłane na święta wielkanocne często mają motywy zajączków, owieczek, pisanek czy kurczaczków. Są to najbardziej znane w masowej kulturze symbole tychże świąt. Bardzo często dostępne są również kartki z przedstawieniami zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa, który jest tak naprawdę prawdziwym powodem do obchodzenia tych świąt.

Ci bardziej gorliwi mogą samemu wykonać kartkę, przy okazji robienia pisanek będzie to wspaniała okazja do pokazania umiejętności plastycznych oraz wspaniałej zabawy. Możemy zachęcić również nasze pociechy do tego, aby same wykonały okolicznościową kartkę, a następnie wysłały ją małym przyjaciołom czy też dziadkom. Będą oni bardzo zadowoleni z tego typu prezentu.
Komu składać życzenia na Wielkanoc?

W przypadku Bożego Narodzenia sytuacja jest odrobinę mniej skomplikowana, gdyż życzy się praktycznie każdemu wesołych i radosnych świąt. Trochę inaczej jest w przypadku Wielkanocy, gdyż na ogół tylko najbliższym osobom składa się życzenia. Oczywiście, można pożyczyć również nieznajomym czy pracownikom sklepów, jednakże nie jest to jasno określone. Miłym gestem będzie pożyczenie przed samym wydarzeniem nawet pracownikom sklepów, gdzie będziemy robić zakupy czy naszym współpracownikom.

Istotne jest, aby składać życzenia prosto z serca. Wtedy też będą one przyjmowane z radością i na pewno odwzajemniane. Dobrym pomysłem jest wysłanie kartki pocztowej, miłego e-maila lub śmiesznego smsa z wierszykiem. Wybór zależy od składających życzeń oraz ich inwencji.