Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Kartka na święta

Kartki świąteczne

Najpopularniejszym sposobem na składanie sobie życzeń są kartki świąteczne. Największy urok posiadają te wypisane ręcznie, dzięki temu możemy poczuć, że nadawca naprawdę poświęcił chwilę na nadanie tej formy życzeń świątecznych do nas.

W zależności od świąt możemy wręcz przebierać w różnorodnych modelach oraz typach. Dużą popularnością cieszą się kartki tradycyjne, gdzie jest miejsce na wpisanie indywidualnych życzeń. Ci, którzy mają mniej czasu zapewne zainwestują w karty, gdzie tekst już jest wydrukowany i wystarczy się podpisać lub dopisać kilka słów od siebie. Do największych hitów zdecydowanie należą modele grające czy te z opłatkiem. Wybierając ten drugi typ symbolicznie łamiemy się opłatkiem, nawet jeżeli ktoś jest bardzo daleko i nie możemy zrobić tego bezpośrednio.

Bliskim osobom możemy wysłać śmieszną wersję kartek. Przykładowo z obrazkiem postaci ze znanych bajek ubranych w mikołajowe stroje, wypowiadającymi wesołe kwestie. Ta opcja nie sprawdzi się w przypadku wysyłania ich do osób starszych, które mogą nie zrozumieć żartu. Natomiast te młodsze zarówno ciałem i duchem z pewnością zachwycą się tego typu przesyłką i uśmieją serdecznie.

Dla bardziej zapracowanych osób całkiem niezłym rozwiązaniem są e-kartki. Możemy je wysłać za pomocą poczty mailowej lub specjalnych serwisów. Sami wybieramy spośród kilkudziesięciu różnorodnych obrazków, dodajemy znaczek, wybieramy kolorystykę , podpis, wierszyk, a także indywidualny tekst. Jest to dosyć dobre rozwiązanie, jeżeli zapomnieliśmy wysłać normalne kartki albo za późno się zorientowaliśmy.

Dostarczone drogą mailową wirtualne kartki dotrą w zaledwie kilka sekund do adresata. Często wybieramy tę opcję, jeżeli chcemy pożyczyć wesołych świąt osobom zza granicy. Warto wspomnieć, że jest to usługa całkowicie bezpłatna, zatem możemy sporo zaoszczędzić dzięki takiemu sposobowi.